| Frai_Cosmin_2000 a întrebat:

Salut am nevoie de ajutor cat mai repede mama nu ma lasa la colindat pentru ca sunt prea inalta si am incercat sa o conving dar nu vrea cum pot sa o fac sa ma lase dau funda + vot repede!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are inaltimea cu colindul. Ar trebui sa te lase. Odată pe an e Crăciunul. Poate zice ca oamenii cred ca esti mare si ca încă mai mergi la colindat, dar nu vad nimic iesit din comun. E bine sa ai un suflet de copil.

| Landstalker a răspuns:

Cosmin la colindat nu conteaza inaltimea poti sa o rogi frumos si promite-i ceva ce ai sa faci o perioada de timp eu asa am facut cu mamalaughing bafta