| mataiibine a întrebat:

Am " nevoi sexuale " si sunt virgina, am 16 ani. cum pot sa le calmez? :S

Răspuns Câştigător
| lolium a răspuns:

Nu cred ca exista o "reteta " anume pentru a le calma, trebuie doar sa te gandesti mai bine. esti destul de mica, de nehotarata si nu cred ca o sa fii mai fericita daca o faci cu cineva.
de pe margine, lucrurile par intotdeauna mai usoare decat sunt si chiar daca unii spun ca e doar sex, presupune destula responsabilitate.
la 16 ani nu te ia nimeni in serios, doar te foloseste, si poate apoi ai si ghinionul ca ceilalti sa afle si sa te considere o fata... stii tu de care.
eu, personal, imi aud colegii in fiecare zi vorbind de fetele cu care au fost, sau de unele colege care si-au inceput deja viata sexuala.si iti pot garanta ca nu e nicio urma de respect in cuvintele lor fata de acele fete.ele sunt bune doar pentru practica si amuzament (in opinia lor ).
mai asteapta cativa ani, poate atunci o sa gandesti altfel si o sa fii mai stapana pe tine. nu te lasa condusa de niste impulsuri.
ai grija de tinewinking

26 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce răspuns dur i ai dat.

| SammiSchüler a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Siii nu am dreptate!?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SammiSchüler):

Din punctul tău de vedere, dar nu stii ce vîrstă are,.

| SammiSchüler a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

A si zis ca are 16 ani

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si eu crede am că doar noi băietii avem nevoi, dar si tu văd că ai.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Decît să vă bate ti joc de ea m ai bine nu îi spune ti nimic nu?

| Sticket a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Si ce-ai vrea sa fac sa o iau in serios? Daca o apuca des sa isi bage capu sub dusul rece.

| Treble995755 a răspuns:

Vad ca majoritatea " oamenilor " de aici sunt amuzati de intrebarea ta, eu nu stiu ce e asa amuzant, cred ca toata lumea are, ca sa calmezi aceasta nevoie, in primul rand nu te gandi la ea adica gandeste-te la altceva care te fascineaza, nu stiu un joc, ceva, sau daca nu merge asa, citeste o carte de biserica oricare ar fi ea, si despre orice dar sa fie cu continut bisericesc, sa imi spui daca te-am ajutat, te pup.

| neutrino a răspuns:

Intr-adevar, sexul este cel mai eficace tratament, dar sa nu uiti ca are efect ca si un drog: mereu vei dori mai mult!

| grab a răspuns:

De ce vrei sa le calmezi?

| mataiibine explică (pentru grab):

Pentru ca nu le suport. si vreau sa raman inca virgina

| fuzzer a răspuns:

Nu te gandi doar la aceste "nevoi". Gandeste-te ca sunt multe de facut, trebuie sa te cultivi, sa cunosti si consecintele.

Poti sa fi inofensiva, daca gandul ti-e criminal. Vreau sa spun ca, aparent cand va jucati de-a "barbie", cu parteneru/partenera, te gandesti doar sa fi satisfacuta, cauti un refugiu, sentimente, iubiri, si alte iluzii specifice naivilor.
Trebuie sa cunosti "meseria", si consecintele care vin odata cu ea.
Esti tanara, si tin sa te felicit, ca la varsta asta de 16 ani, mai esti inca virgina.Priveste in jur, fetele deja nu mai rezista, de la 10 ani, isi spun "am doar o viata, fac ce vreau". Deci stai in banca ta, si fa ce-ar fi mai bine, si mai intelept. Orice idiot te poate satisface, pe urma vei regreta.

Judeca situatiile cu mintea, si nu cu inima.

| mataiibine explică (pentru fuzzer):

Multumesc mult happy m-ai ajutat foarte mult.

| fuzzer a răspuns (pentru mataiibine):

Cu placere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te masturbezi sau te ***winking sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai prosta decizie pe care foarte multe fete o fac,de cele mai multe ori cele cuminti,fara experienta, este ca atunci cand au nevoie de sex umbla prin cluburi prin baruri,discoteci.Ce oameni crezi ca pot sa gaseasca acolo?
-betivi
-drogati
-manelisti analfabeti
-golani
-membri din clanuri interlope
Care de abia asteapta o,,prospatura''.
Aveam si eu un,,amic'' ca asta care statea numai prin baruri,si o cunosteam si pe iubita lui.Ea,era genul ala de fata care ii era rusine si sa te salute pe strada ca se facea rosie la fata la un,,Ce mai faci?''.Am intrebat-o ce vede la baiatul asta si imi explica ca se simte protejata ca e mai mare,are experienta.Iar el imi explica,,cum a tinut-o pe fraiera in penis'' (asta e cea mai blanda forma de cenzurare a ce a spus el).Si s-a laudat la toti baietii din scoala ca a dezverginat-o,, pe aia blonda cu ochelari'', nici macar numele nu il stia.
Asa ca daca e sa faci lucrul asta, macar fa-l cu cineva care merita.
Orice baiat care propune sex, cand nu s-a implinit nici un an de relatie e un *** cu maini rupte.winking

| ShNySnYGer a răspuns:

Oral sau masturbare ( toate feluriile)

| DeeeaA a răspuns:

Iti trece odata cu prima dezamagire in dragoste...big grin
Daca nu... da-i batai, nu e asa devremewinking! Important e sa fii pregatita. A! Protejeaza-te tongue!

| Maj3stic a răspuns:

Fa anal si te alegi si cu virginitatea simplu sau daca nu scapate la treburi necurate

| alin1111111111111 a răspuns:

Masturbare zilnica...asta e!

| josephmic a răspuns:

Nu potilaughing)...asa e la varsta asta, i-ati un prieten si fa-o cu ellaughing

| biciuscar a răspuns:

Faci sex simplu

| LM10FCB a răspuns:

Fa un oral

| Petru_Scooby_1993 a răspuns:

Mai intai de toate poti incepe cu un sex oral nu este prea eficient dar este o solutie si asta, in a doua parte te poti satisface singura cu degetelu masturbantude cu o mana iti mangai sanii apoi poti face cu degetelu si un sex anal care este si asta o solutie in caz ca nu te multumesti poti veni la mine sau iti cumperi castraveti