| ICanLoveYou a întrebat:

Am nevoie de ajutor, cum pot sa fac un baiat sa ma placa?

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

INCEARCA SA FII TU INSATI, NU ITI SCHIMBA NIMIC DIN CEEA CE AI IN COMPORTAMENT, VB CIT MAI MULT CU EL SI EVITA PE CIT POSIBIL SA FOLOSESTI CUVINTE DE JARGON, BAIETILOR NU LE PLACE SA AUDA FETELE VB URAT.

15 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fii naturala, curata, informata si interesanta, fara fite de prost gust, nu te makia strident, nu imita pe altii, etc! Succes!

| nicky a răspuns:

Draga mea, nu vreau sa te supar dar cred ca atunci cand va fi timpul sa fi placuta si iubita nu vei avea nevoie de ajutor. Esti prea mica, poate asta e si motivul pentru care acel baiat nu te place.

| kh1ss a răspuns:

E cam devreme. mai ai rabdarewinking

| Criiss16 a răspuns:

Poi...incearca sa vb cat mai mult cu el si fii naturalawinking SUCCES!

| gege a răspuns:

Tu ai 10 ani? poate mi-am facut eu o parere proasta, poate esti mai mare. dar daca esti asa micuta eu zic sa te joci linistita, daca esti mai mare si vrei sa cuceresti un baiat, fi tu, sa nu incerci sa fi altceva si sa nu devi obsedata de el!

| loredanarotariu a răspuns:

Poti, dar cred ca iti va fi foarte greu.

| avalon a răspuns:

Ai nevoie sa te calmezi laughing thoamne unde s. a ajuns cu copchii in ziua de azi laughing

| Ecaterina a răspuns:

Fii cit mai fireasca, fii volubila in masura si cu zimbetul pe buze, nu te machia strident si nu incerca sa fii ceea ce intr-adevar nu esti, imbraca'te astfel incit sa-ti pui in valoare atuurile, fii cit mai misterioasa nu o prada facila, vorbeste cu el despre preferintele sale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vorbeste cat mai mult cu el...
nu fi timida deloc
imbracate mai provocator
MULT SUCCES

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca nu poti face pe cineva sa te placa... cred ca vine de la sine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa slabesti si sa astepti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la urma ii place de tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este sa vezi daca si el te place ca sa nu fii dezamagita caci banuesc ca nu ai mai avut vreun prieten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesteti toate armele feminine draguta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu el mult si sa nu fugi de el sau dastea.stiu basrta din proprie experienta