| xAngelOrDemon a întrebat:

Imi puteti spune ce ar trebui sa fac ca un baiat sa ma placa? big grin sad Pliss . Dau Funda love struck Am nevoie de ajutor.

Răspuns Câştigător
| Joker92 a răspuns:

Buna.Pai... te asigur ca trebuie sa fi naturala,serioasa dar si comica,sa iti impui punctul de vedere,dar cu limite, sa recunosti cand gresesti si sa nu iei decizii primite, mai ales sub strestongue daca poti face asta...te asigur k o sa iasa binewinking

2 răspunsuri:
| Robertyz a răspuns:

Sa fi tu insasi in primul rand, sa fi sigura pe decizile tale si sa stii sa te simti bine si sa faci si pe ceilalti din jurul tau sa se simta bine happy

| Dvmasster1 a răspuns:

Trebuie să cunoști băiatul și apoi ai să știi ce să faci ca să te placă. big grin big grin