| SooJin a întrebat:

Am nevoie de ajutor raaapiid. Vorbesc pe mess cu un tip de care imi place si nu stiu despre ce sa vorbesc cu el.Va rog ajutati-ma rapid si fara jigniri. plz

Răspuns Câştigător
| InnocentSίn a răspuns:

Buna! Gaseste subiect de discutie din orice. Daca ai ramas fara idei, intreaba-l despre lucruri pe care le-ati putea avea in comun de ex. : "Ai citit cartea.Mie imi place sa citesc, tie?"
Succes! kiss

5 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Lasa-l pe el sa initieze dialogul daca tu nu ai subiecte de dezbatut

Răspuns utilizator avertizat
| w0nderboy a răspuns:

Ai peste 1 miliard de lucruri de discutat, tot ce tebuie sa faci este sa GANDESTI!

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Masini,motoare,fiare,filme,muzica.

| NikoMiha a răspuns:

Pai intereseaza-te ce lucruri ii plac lui si deschide diverse subiecte pe temele respective.asa este la inceput si mie mi s-a intamplat la fel.este asa pana te inveti cu el si dupa nu vei mai avea nici o problema