| al3xandru_4340 a întrebat:

Am nevoie de ajutor TPU!
Este o fata de la mine din clasa problema care am apelat la voi este urmatoarea:
Eu merg cu ea mereu si fac un drum in plus sa o duc cu metroul si pana in fata blocului...In metrou ne comportam de parca am fi cei mai buni prieteni...ne impartasim secrete etc. Iar in clasa cand o bag in seama incepe sa tipe la mine si sa imi zica ca nu ma mai suporta iar dupa ce iesim ne comportam a fi cei mai buni prieteni. Ea m-a facut gelos din faptul ca ea vb cu toti ceilalti baieti iar de mine nici sa nu auda(in clasa)nu stiu care e motivul care se comorta asa

PLEASE HELP!

Răspuns Câştigător
| BuburuzZzu` a răspuns:

Pai nu stiu care e problema ei numai ca si eu am avut un " iubit" era coleg cu mine. La scoala parca eram 2 straini cu toate ca eu ma duceam sa il iau in brate si chestii de genu( toata scoala stia ca noi suntem impreuna). Iar cand ieseam din scoala nu ma lasa 2 minute sa respir...
Nu stiu care e problema dar ar trebui sa o rezolvati pentru ca stiu cum e sa te ignore o persoana.
Vorbeste cu ea si vezi ce poti rezolva!
Good luckwinking

4 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Te ia de fraier! esti chiar orb omule?!

| Alexciordas a răspuns:

Intreab-o cand sunteti afara sa vezi ce zicebig grin

| al3xandru_4340 explică:

Am mai uitat sa zic ceva...Cand imi spune asa ma raneste foarte rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ii este rusine de colegi cand vorbeste cu tine. FundA?