| juninho07 a întrebat:

Salut, sunt impreuna cu o fata de ceva vreme, dar problema mea este urmatoarea: eu nu prea cred ca ma place pentru ca mereu tot timpu vorbeste despre alti baieti, are poze pe hi5 cu ei ...scrie love (numele) si ma enerveaza asta. I-am zis si a zis ca sunt gelos si ca "nu am voie sa vorbesc cu alti baieti?"
Din comportamentul ei reiese ca ea ma place, asa cred frustrateda scoala ma baga in seama.
-Vorbeste cu mine mai mereu, sau daca nu o bag in seama, cand vorbesc cu altcineva se baga in discutie fara sa stie subiectul
-Vrea sa ne sarutam, ma ia in brate, de mana!

Ce sa fac? cu baietii aceea? Va rog mult Help Me plss dau fundita
Va rog ajutati-ma de aceea am apelat la TPU. Plss:X

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Si eu sunt genul de fata care are multi prieteni baieti, dar am rarit-o rau de tot de cand am o relatie.Asa ar fi trebuit si ea sa faca ca tu sa nu te simti prost!

Eu zic sa mai rezisti putin asa caci sunteti abia la inceput si daca o sa se indragosteasca n-o sa mai aiba discutiile alea!

Toata lumea flirteaza, dar tin-o din scurt sa nu treaca la altele!

Vorbiti!

| Anca a răspuns:

E foarte iubaretaza. Din pacate nu doar cu tine happy

| baru a răspuns:

Trebuie sa ai o cale a ta. De ce trebuie sa te intereseze de altii? Ce te intereseaza pe tine ce spun altii sau ce vorbeste ea cu ei? Crezi ca te ajuta la ceva? Nicidecum / Ca atare Daca vata va vrea sa te iubeasca fi sigur ca poti face ori ce ca fata tot a ta va fi. Daca nu te iubeste poti sai bati pe toti poti sa-i cumperi luna de pe cer si tot nu te va iubi. Cea ce este al tau este pus deoparte. Asa ca ai incredere in tine tine capul sus fi mandru ca esti barbat si vezi-ti interesul Nu ierta nimic deoarece nimica nu se mai intoarce. Cei in mana nu-i minciuna. Curaj si mult noroc Pa

| Crynutza a răspuns:

OF grea situatie, mai "juninho07" poate ca te place insa este genul ala de fata care ii place sa aiba cat ma multi prieteni(amici) si eu sunt fata si am in HI5 fel si fel de persoane (baieti) dar nu vb cu ei decat ca amici si toti cu care vb stiu ca sunt intr-o relatie serioasa. Cel mai bine e sa stai cu ea de vorba si sa ii zici ca te deranjeaza faptul ca ea vb cu mai multi baieti si chestii din astea, spune-i ca te simti tradat si daca te place cu adevarat sa renunte la obiceiurile ei de a vb si cu altii. nu stiu cat de mult te-am ajutat insa cel mai bine e sa vb cu ea si sa ii spui tot ce ai pe suflet. pup la tine si iti urez succes. kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mai energica, baietoasa. Ii place sa aiba multi prieteni. Nu trebuie sa te alarmezi, ci s-o intelegi. Totusi, nu lasa doar de la tine, ar putea profita foarte mult.
Daca tii la acea fata, stuidaz-o mai bine. Astazi te poate lua pe tine in brate, maine pe colegu`.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene sfatu meu este sa o lasi... iti spun din propria experientawinking...