| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor ma poate ajuta si pe mine cineva? uitatzi.am un prieten de un an...si bineinteles ca e foarte gelos a intrat pe idul meu si tocmai vorbisem cu un coleg de-a lui de clasa care curand s-a despartit de prietena lui si doar l-am consolat desigur mai ieseam si cu el toti trei adica eu prietenul meu si colegul lui desi i-am spus ce am vorbit cu el ca nu ii ascund a intrat pe idul meu si a spus ca nu mai suporta sa stie ca vorbesc cu alti baieti... ce pot sa fac? help please! imi pierd amicii pentru iubirea dintre noi doi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu gresesti, iti faci alta adresa de mess pe care vorbesti cu amicii si una pentru iubitul tau, daca nu te evde online spune ca erai acasa la bucatarie in baie te-a trimis mama la piata sau dormi.

| miriam77 a răspuns:

Sincer nici mie nu-mi place ca prietenul meu sa iasa cu alte amice...asa ca tu alegi...pe cine vrei!