| Darius942 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul fetelor. Cum as putea sa vorbesc cu o fata pe care o plac? La scoala in pauze ne uitam unul la altul si atat. Cum as putea sa fac sa ma observe, deoarece in afara de ceea ce se intampla in pauza nu vorbim.Ce le place fetelor la un baiat si ce vor sa auda?

Răspuns Câştigător
| Solitude15 a răspuns:

Spune-i de multe ori ca e frumoasa saluto in fiecare dimineata pune-i comentarii la pozele de pe fb si alte siteurile de socializare fii mereu alaturi de ea la bine si la rau glumeste cu ea spune-i glume si stai cu ea cit mai mult funda happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fetelor nu le plac baietii care nu sunt in stare sa scoata o vorba atunci cand este cazul si asteapta de la ele sa-i scoata din incurcatura. Pe scurt, fetelor nu le plac mormolocii.

| stark47 a răspuns:

Poate ca este genul de fata care considera ca un baiat ar trebui sa faca primul pas.
poate ca ea asteapta ca tu sa o abordezi intr-un anume fel, incearca vezi cum reactioneaza.
ceea ce vor fetele si ceea ce primesc nu sunt intodeauna cheia succesului.tot ce ii pot oferi tu, esti...tu.nimic mai mult, fii tu, si daca nu e de ajuns atunci problema nu e la tine