| John9742 a întrebat:

Cum pot sa fac o fata sa ma creada ca o plac?
Vorbesc cu ea de ceva timp si cand ii zic ca e frumoasa sau ca imi place de ea nu ma crede.
Eu vorbesc cu ea de ceva vreme iar ea cred ca a observat ca eu sunt o fire glumeata,poate chiar foarte glumeata uneori si din acest motiv partial nu ma crede.
La liceu ne vedem,ne mai uitam unul la altul dar nu ne vorbim.cE ma sfatuiti sa fac?
Chiar imi place de ea,dar nu stiu ce sa fac sa ma creada.
Ea e mai timida,eu sunt sa zic mai tupeist, dar cand o vad ma ia timiditatea mai rau ca pe oricinehee hee.

4 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Ce copil esti... Iti place de ea la nebunie, iar cand treci pe langa ea nici macar n-o saluti? Sarut-o... (ai grija sa fiti singuri)

| John9742 explică (pentru CosminC86):

De salutat ne mai salutam. iar ca sa fim singuri. nu sunt sanse deoarece ea sta mereu cu cea mai buna prietena a ei. si nici nu prea iese din clasa sa zici ca poti s-o prinzi.

| CosminC86 a răspuns (pentru John9742):

Urmareste-o cand se duce acasa, si zi-i atunci ce ai de zis.

| Tina139 a răspuns:

Pai...nu e de ajuns doar sa comunici cu ea pe net.E o atentie virtuala nimic real.Incearca sa comunici cu ea la scoala, cind terminati orele poti sa o petreci acasa, e placut asa ceva. Dupa ceva timp e nevoie si de mici suprize.
Sper ca te-am ajutat.
Bafta happy