| Mariinaa a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.Azi colegul meu de banca mi-a spus ca e confuz, colegii il numesc gay in special baietii din clasa deoarece el nu joaca fotbal cu ei la sport ci sta cu fetele si joaca handbal de fapt in general el sta cu fetele si el a intrat intr-o stare in care nici el nu mai este sigur de sexualitatea lui. Cum credeti ca l-as putea ajuta? Multumesc celor care imi vor raspunde la intrebarehappy

Răspuns Câştigător
| lyrics a răspuns:

Daca sta cu fetele nu inseamna ca e gay...
e un lucru f bun daca se intelege cu fetele.
si sunt baieti care nu adora fotbalul dar sunt adora fetele.
singur isi poate da seama de orientarea lui sexuala.
ar fi ciudat daca nu ar suporta nicio fata
poate ar fi bine sa stea si cu baietii mai mult.nu neaparat colegi.ci prietenii lui.si sa vada daca este atras de careva.
poate fi si din cauza varstei.tongue
se intampla din astea in adolescenta.
ai grija de el:*si de tine

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Sarutal de fata cu ceialati! chiar si mai bine poti fi cu el!

| lastman024 a răspuns:

Si eu stau numai intre fete, pentru ca acolo imi place si totusi nu sunt gay, stau intre fete pentru ca atrag fetele. si eu la scoala jucam cu fetele hambal, stateam portar, mai faceam o gluma, mai uitam la cracii lor, nu eram bun la fotbal si decat sa ma fac de ras ca nu stiu sa dau in mingea aia, mai bine stateam cu ele si ma distram. dar nu mi-am pus niciodata sexualitatea la indoiala. adica sunt sigur ca imi plac fetele de aia si imi petrec mult timp in compania lor, dar desigur ca ies si cu baietii la bere si toate ca stau mult cu fetele si ma inteleg bine cu ele, nu ma striga nimeni gay.

ca sa iti ajuti amicul poti sa ii iei mana si sa eu pui pe tata ta si sa il intrebi daca simte ceva, faci acelasi test cu un baiat si uite asa aflati daca e gay sau nu happy succes

| JuLien a răspuns:

Da e mai frumos cu fetele:X...normal ca sta cu elesmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa ma inteleg cu colegul meu