| Ada234 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care joaca fotbal?thinking
thinking ce credeti despre fotbal? Este un sport doar Pt. baieti?

thinking
:*

12 răspunsuri:
| Zome a răspuns:

Sincer sa fiu fotbalul e pentru baieti

| Mikyduts a răspuns:

Faptul ca te-ai nascut fata nu te decade in nici un fel din drepturile de a juca fotbal. Daca ar fi un sport pentru baieti de ce mai exista fotbalul american pentru fete? Stai linistita, e un joc pentrui oricine e interesat! :*

| EvangelineDS a răspuns:

Si fotbalul e un joc pentru. fete nu mi se pare chiar asa baietos da na fiecare cu preferintele lui tongue
@TheMaster01 patetic cum fetele nu-s puternice? altele mai si boxeaza nu joaca neaparat fotbal si mai ce? sa culegem flori si sa barfim?! nu toate fetele is asa geniule masoarati cuvintele

| TheExpert01 a răspuns:

Eu cred sincer ca fetele NU AR TREBUII SA JOACE FOTBAL deoarece ele sunt fete nu sunt nici asta puternice ca baietii fetele rebuie da culeaga flori sa se plimbe sa barfeasca etc funda? si da este un sport doar pentru baieti funda macar vot plzz?

| natalyia a răspuns:

Eu n-am nimic cu ele eu sunt fata si joc fotbal
fotbalul mi se pare un joc dragut
nu este pentru orcine

| AliceHamingway a răspuns:

Eu sincera imi place fotbalul joc fotbal cu familia la scoala si as juca fotbal in fiecare zi CIAR DACA ST FATA :d

| DeDexD a răspuns:

Nu e baietos pot juca si fete; e dar cele mai baietoase

| GeOrGy2110 a răspuns:

Fotbalul este pentru toata lumea nu doar pentru baieti, despre fetele care joaca fotbal n-am nimic rau de spus, bravo lor daca le place si se pricep. Eu una joc fotbal de amuzament, dar nu ma pricep deloc

| Smeker25 a răspuns:

Eu am prietene care indragesc fotbalul foarte mult daca esti fata nu trebuie sa-ti fie rusine sa joci fotbal! Sti cum se spune:Ai incredere in tine si vei reusi! Funda?:X

| iRock a răspuns:

Buna CrySa! Nu e neaparat un sport pentru barbati*. In Romania nu are rost sa mergi pe o cariera in fotbal. Asta e parerea mea.www.womensprosoccer.com

| IonutZ1923 a răspuns:

Nu chiar! Fiecare cu placerile luihee hee Cunosc cateva fete care joaca fotbal si chiar se descurca foarte bine deci nu cred ca ar fi o problema happy

| Kiidu a răspuns:

Nu sportul nu este numa pentru baieti. Cunosc multe fete ce joaca fotbal. Si este bine sa mai avem si fete care stiu sa joace nu doar baieti. Si mie mi-ar placea multt sa joc.