| Deeutza2012 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru imi place de un baiat in scoala altfel s-a apropiat mult de n ca amic am fost in excursii am ras ne-am plimbat dar el ma crde doar o prietena cum sa il fac sa inteleaga ca il plac dar sa nu fiu nevoita sa ii zic direct?

Răspuns Câştigător
| catalin02 a răspuns:

Pai un baiat isi da seama daca fata de langa el il place eu iti recomand sa stai mai mult timp cu el sa ii zambesti sa fii dragastoasa sigur isi va da seama ca il placi (daca nu cumva are 12 ani ca ala asteapta sa-i zici). Oricum bafta

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Deeutza2012 explică:

Catalin02 nu are 12 si mersi pentru raspuns

| costinxix a răspuns:

Sa incerci sal saruti pe obraz si de fiecare data mai aproape de buze si o sa-si dea seama ca nu-i bou