| raluca01 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostrucrying
nu stiu c sa fac ...prieetena mea cea mai buna a fost acuum ceva timp cu un baiat ...de care tot ea s-a despartit... dupa ceva timp o prietena s-a combinat cu baiatul si prietena mea a suferit
a trecut ceva timp de atunci ...si prietena mea si baiatul au devenit buni prieteni ...si intre timp am apucat si eu sa il cunosc mai bine...ne-am apropiat din ce in ce mai mult ...pana mi-am dat seama ca si eu am inceput sa il placcrying...si cred ca si el ma place ...pentru ca mereu se da pe langa mine...si m-a luat de mana de mai multe ori m-a imbratisat... dar niciunul nu avem curaj sa spunem c simtim pentru ca nu vrem sa o ranim pe prietena mea...care mi-a spus ca ea inca nu e sigura de ceeea c simte pentru elcrying...
va rog... spuneti-mi c sa fac...nu vreau sa imi pierd prietenacrying

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Raceste legatura cu el, baiatul se joaca cu mintea voastra, pentru el e o distractie sa faca asta

| raluca01 explică (pentru katy):

Sincer...nu cred ca se joaca cu noi, am foarte multa incredere in el si il cunosc destul de bine

| katy a răspuns (pentru raluca01):

Atunci cum iti explici ca acepta sa se combine cu voi toate avand in vedere ca voi sunteti prietene bune, e absurd

| serendipity8300 a răspuns:

Cand o prietena se indragosteste avem tendinta de a ne indragosti si noi de aceeasi persoana deoarece mereu ni se vorbeste de cat de simpatic si atent e...stii cum se spune ce este interzis ne face sa-l dorim mai mult. gandeste de cate ori ti-a fost alaturi prietena ta cand ai avut nevoie merita sa-i ranesti sentimentele pentru unul care acum e cu una maine e cu alta si poimaine poate se intoarce la prima?

| raluca01 explică (pentru serendipity8300):

Pai...prietena mea mi-a fost alaturi mereu, dar si cu baiatul ma inteleg apropo la fel de bine si ne spunem orice unul altuia, mi-a dat si parola de la mess si el mi-a fost mereu alaturi