| Delia_7017 a întrebat:

Am nevoie de niste ideei, duminica fac 2 ani de cand sunt cu iubitul meu si nu mai am ideei pentru un nou cadou...cred ca i-am cumparat de toate.thinking totusi ma gandeam sa-i gravez o bricheta pentru ca el este fumator.Ma gandeam sa scriu pe ea "once upon of 21 august" sau nu stiu. Spune-ti-mi ce as putea sa-i cumpar?

P. s. De seara romantica si lumanari si alte chestiutze m-am ocupat dejalaughinglaughing

Răspuns Câştigător
| FallenAngel_9244 a răspuns:

Treaba cu bricheta cred ca ar fi ok, dar ar trebui sa gravezi altceva pe ea, ceva ce sa-i reaminteasca de fiecare data cand aprinde o tigara.
Ai putea sa-i dai bricheta in seara romantica...dar sa-l lasi sa o "descopere". Ma gandesc sa pui bricheta acolo unde "arzi" tu, in bikini. Happy anniversary!
Sper ca am fost de ajutor.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E buna ideea cu bricheta dar ii mai poti lua si un gel de dus axe chocolate.

| Zenithf a răspuns:

Poi, poti sa scrii pe bricheta: "fumatul ucide", "fumatul cauzeaza cancer" sau altceva de genul asta. thinking
Scuze, vorbesc numai prostii.

| cuvant a răspuns:

Un lucru ce l-ai putea face si nu e foarte costisitor e un tricou. Poti sa-i scrii acelasi mesaj si trebuie sa fii sigura ca-i place culoare si marimea tricoului

| Lightose a răspuns:

Depinde de bugetul de care dispui... daca deja te-ai ocupat de partea romantica cu siguranta ai cheltuit destul si iti trebuie un pic cadou semnificativ.Ai putea sa ii cumperi un brelog, bricheta...tu stii cel mai bine ce hobby are.Depinde si daca el se gandeste la tine, asa chiar ar merita sa ii cumperi ceva mai mult cum ar fi:o bratara din argint/sau nu neaparat, lant dar trebuie sa stii daca ii plac accesoriile. Avand in vedere ca impliniti 2 ani ai putea sa cumperi o rama cu poza voastra,o perna cu poza voastra, un tricou cu poza voastra, etc
Sper ca te-am ajutat!
O zi buna!

| Mihaela_3187 a răspuns:

Mda..., vad ca el nu prea are aceleasi sentimente ca ale tale? El macar s-a gandit la acesti 2 ani de iubiti? thinking, Tu cheltui pentru el? el trebuie sa-ti faca tie o seara romantica cu toate celea nu tu? Spune sicer, tu il intretii pe el cumva? Doamne fereste! Sa nu-l intretii fata niciodata! Uite el trebuie sa-ti faca o seara speciala nu tu. Nu lua bricheta! Din contra ajuta-l sa lase fumatul! Bafta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaa pai atunci daca ai rezolvat cu lumanarile si seara romantica poti sa faci doua bratari din aur sau argint la tine cu numele lui si a el cu numele tau ar fi superrr dar din argint mai bine parerea mea depinde cum va place si sa le pui intr'o cutie frumoasa si el sa ti'o puna tie si tu lui ar fi super dar daca vrei sa fie legat de ziua asta cred ca ar fi bine cu bricheta:*:*:* te pup pa-pa

| Ruxandra_2537 a răspuns:

De ce duce lipsa? Gandeste-te ca e baiat si daca ii place adrenalina sau ceva dul undeva unde sa se distreze si pe urma o noapte in doi laughingsmug. Succes!

| mimi_1781 a răspuns:

Ai putea sa ii faci o canita cu o fotografie cu voi doi si sa ii scrii ceva de genul: 21 august 2011- doi ani de iubire.
bafta si va doresc multi ani frumosi si sa va iubiti