| pysycutza95 a întrebat:

Mias dori sa pregatesc pentru iubitul meu o seara romantica dar nu stiu cu ce sa incep si cum.Si timpu in care am putea fi singuri e scurt. care ma ajuta si pe mine cu niste ideei.

2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Hei, o cameră undeva în liniște, alegeți niște zestre sexy și gata.
Te-ai scos.

Aa, sau dacă ești cumințică, du-l la un meci.

Crede-mă, nu te va băga în seamă nici măcar 5 secunde.Foaarte romantic.

| Wolfszeitt a răspuns:

Cheamă-l la tine să vă uitaţi la un film sau, mai bine, ieşiţi la o bere. Majoritatea bărbaţilor nu dau doi bani pe chestii d-astea siropoase.