| any007 a întrebat:

Hey dragilorhappySe apropie cu pasi repezi ziua de nastere a unei bune prietene si i-am cumparat un ceas pe care si l-a dorit de mult.si ma gandeam sa il gravez pe spate.problema este ca as vrea sa ii scriu 2 cuvinte din inima dar nu prea stiu cesad si as fi vrut sa fie ceva special:X.multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Gregory a răspuns:

Bună. Un călduros „La mulți ani" din partea mea. Dumnezeu să-i dăruiască ceea ce consideră El de cuviință. Eu sunt de părere că ar fi drăguț să fie scris pe spatele acelui ceas cuvintele prietenie și iubire. Cu plăcere. Succes și distracție plăcută. happy

3 răspunsuri:
| Xab a răspuns:

Fi tu mereu!

| RalluPop a răspuns:

Asteaa ar putea fii:
Te iubesc!
puppy dog eyes
Pentru ea!
puppy dog eyes

| Biiancax a răspuns:

Este un gest dragut din partea ta.happy.ai putea sa ii scrii:numele ei sau prieten adevarat poate BF(best friend); amintire.nu stiu sunt multe sper sa te hotarasti :*