| lucifers12 a întrebat:

Am nevoie de un răspuns concret să, nu mai fiu panicat.
Iubitei mele i-a venit pe data de 23 dimineața menstruația, am făcut sex neprotejat pe 24 seara și am dat drumul în ea, știu că 14 zile de la menstruație femeia nu e fertilă, deci nu poate ramaine însărcinată, aș vrea părerea celor care știu sigur despre asta, ar trebui sa-mi fac griji' că poate ramaine însărcinată?
P.S ea nu are ciclu regulat

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu poate sa ramana pentru ca ziua in care ati facut sex era in perioada infertila.

2 răspunsuri:
| Teo29 a răspuns:

S-ar putea sa nu fi ramas gravida acum, dar pe viitor faceti-o protejat happy