| Biiancaa98 a întrebat:

Am nevoie de un sfat...Am fost cu un baiat in vacanta de vara trecuta si nu stiu cum sa nu ma mai gandesc la el nu-l mai suport putin ajutor va rog? Dau funda la cel mai bun raspuns...happy

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

Esti o femeie puternica, poti reusi orice daca iti propui, asa ca da dovada de maturitate si repte-ti ca NU MERITA! Iesi cat mai mult cu prietenii, incearca sa gasesti subiecte care il ocolesc pe "el" si uite asa nu te vei mai gandi la el, succes, sper sa reusesti :*

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gandeste-te la altceva si nu il baga in seama daca il vezi.

| andreycristiano a răspuns:

Lol la fel mi s-a intamplat si mie cu o fata mrg fetei dar nici eu no suportam

| Biiancaa98 explică:

Am incercat totul dar tot nu pot sa-l scot din cap ca si cum sar gandi mereu la mine va rog mai mult ajutor?crying

| Biiancaa98 explică:

Ies mereu cu prieteni dar stiti mereu imi aduc aminte de el eu as uita de el daca nu stiau prieteni mei de el