| Kovacs06maria a întrebat:

Hey...am nevoie de putin ajutor, si anume ...cine a dat vara trecuta bacul?
as vrea sa stiu din ce materii ai dat (pentru profilul economic).
Thnx...:X

2 răspunsuri:
| Daniel123 a răspuns:

Matematica, Alegere: chimie, fizica,. Romana, Competente

| Kovacs06maria explică:

Interesant...in legatura cu materiile de la alegere(chimie sau fizica) pentru ca tocmai am fost informata la scoala ca de la anul viitor scolar (acum sunt intr'a 10a) o sa se scoala biologia, chimia si fizica la profilul economic. Atunci banuiesc ca doar anul acesta scolar mai sunt valabile aceste materii, mentionate de tine la alegere.
Mersi de informatii!