| Catalina01002111 a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Azi noapte, pe la miezul nopții, am ieșit în oraș cu un băiat și după ce am fost la McDonalds, ne-am așezat pe o bancă dintr-un parc și a insistat să-i fac oral, deși eu nu aveam chef la acea oră, mai ales că eram într-un loc public dar până la urmă am acceptat iar eu fiind puțin băută, nu mi-am dat seama că el m-a filmat cu telefonul și când i-am spus să șteargă filmarea, mi-a zis că nu va face asta, că vrea să mă aibe ca amintire. Menționez că el nu este iubitul meu ci doar un bun prieten cu care mai ies să mă relaxez atunci când mă plictisesc... ok, și atunci mi-am tras geaca pe mine, m-am ridicat și am plecat extrem de nervoasă pe jos acasă chiar dacă el a venit din urmă și a insistat să mă ducă cu mașina dar eu fiind nervoasă pentru faza asta, l-am refuzat și m-am dus singură acasă pe jos iar acum nu știu ce aș putea face ca să fiu sigură că el a șters filmarea deoarece mă tem ca el să nu arate cuiva fără ca eu să știu... Vreau cât mai repede un sfat, vă rog, în special de la voi, fetele care ați mai fost în situația mea happy

11 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Sfatul meu e sa cresti tariful, nu merita pe un cheesburger.

| Drimmero a răspuns:

Si ce ai baut la Mc, trollache, suc de mere?

| Sofer a răspuns:

Nu ai ce face. Dacă filmarea nu a ajuns publica undeva și nu ai fost șantajata. Filmare o păstrează ca amintire cum ai zis happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca eram in locul tau ii spargeam telefonul. Poate chiar in momentul asta el trimite filmarea cu tine pe vreum grup de watsapp.

Cel mai bun sfat pe care ti-l pot da, este ca pe viitor sa ai grija sa nu te mai filmeze absolut nimeni, nici macar iubitul, nici macar sotul, nimeni. Nu trebuie sa existe materiale compromitatoare cu tine. Pur si simplu nu trebuie sa existe. Nici macar in telefonul tau, ca nu stii cum il pierzi si ala care l-a gasit iti vede toate pozele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

Logic ar fi sa iti asumi ca ai facut asta si pe viitor sa nu mai repeți experiența, să ai mai multă grijă cu cine umbli si pe cine consideri drept prieten, pentru că evident un prieten nu ti-ar face asta vreodată.

Sincer tipul e un țăran nesimțit cu masina lui cu tot, după ce ca i-ai oferit plăcere nu s-a mulțumit cu atât...

Mare atenție pe viitor!

| Xpressurself a răspuns:

Nu ai un var sau pe cineva sa se ocupe de el.
Nu te afecteaza foarte mult chestia asta pentru ca e atat de plin internetul de astfel de clipuri ca nu mai reprezinta o mare atractie. In plus daca posteaza il poti da la politie, iar la politie poti cere sa vorbesti cu o femeie. Eu zic sa vorbesti cu el si sa ii spui ca ai facut plagere la politie pentru santaj. Vezi cum reactioneaza. Ar trebuie sa se inmoie destul de repede. Este santaj chiar daca nu ti-a cerut nimic. Ai facut bine ca ai plecat. Uite, baietii ved asta ca pe o reclama la o tipa dovedita sigura si ii atrag astfel de fete. Adica daca prietenii lui vad asta te vor curta cu siguranta. Partea negativa este ca prin astfel de reclame atragi doar gunoaie asa ca nu te lasa folisita si fii dura cu el.

| Xpressurself a răspuns:

Spune-i ca vrei sa stergi tu inregistrarea.

| Bruno92 a răspuns:

Lemne si pietre dupa tine

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

O sa apari la acces direct laughing))))) sigur va circula filmarea aia cu tine peste toooottt

| Pantagruel a răspuns:

Hey domnisoara troll, aveti fantezii cu sex in public?

| servusss a răspuns:

Exista politie pentru asa ceva.