| тιηι a întrebat:

Heei.
Am nevoie de un sfat.
Acum vreo 2 luni un baiat foarte dragut m-a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui, iar eu am zis ca da.
Este foarte dragut si intelegator, si e mereu langa mine cand am nevoie.
Ieri ne-am plimbat prin parc, iar la un moment dat ne-am asezat pe o banca.
El s-a tot apropiat de mine, dorind sa ma sarute. Fiind vorba despre primul meu sarut, m-am speriat putin, si m-am tras inapoi, si am cazut fix peste ghiozdanul lui.
M-am ridicat de urgenta, el nici nu a apucat sa ma intrebe daca sunt bine. Evident ca m-am rusinat, dar apoi el a primit un telefon si a trebuit sa plece.
Acum sunt confuza, nu stiu ce sa fac, nu stiu ce sa ii zic...
Voi ce credeti?
Fundita! happy

Răspuns Câştigător
| CatalinaKaty a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii zici ca nu ai avut primul sarut ( nici eu nu l-am avut, nu stiu ce voi face in acel moment laughing ), cred ca ar trebui sa lasi lucrurile sa vina de la sine.

| AlohaFromHawaii a răspuns (pentru CatalinaKaty):

Dar câţi ani ai? În poza pari matura.

| CatalinaKaty a răspuns (pentru AlohaFromHawaii):

Am 14 straight face

| AlohaFromHawaii a răspuns (pentru CatalinaKaty):

Deci,pari mai mare.

| CatalinaKaty a răspuns (pentru AlohaFromHawaii):

E prima oara cand mi se spune laughing

| AlohaFromHawaii a răspuns (pentru CatalinaKaty):

Atunci sunt bucuroasă să fiu prima care iţi spune asta. >big grin

| CatalinaKaty a răspuns (pentru AlohaFromHawaii):

batting eyelashes :*

9 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Pai... ar trebui sa incerci, intr-un loc unde sa fiti doar voi 2 si sa te lasi dusa de val, chiar merita! E super frumos.
Bafta!

| anapricopi76 a răspuns:

Buna,fa ce simti.

| Sergemo a răspuns:

Este normal sa fii asa la primul sarut..nu incerca sa fortezi lucrurile..lasa-le sa mearga de la sine. daca te place cu adevarat nu va renunta asa usor la tine