| SingleForOne a întrebat:

Am nevoie de un sfat.
Cand sunt cu prietena, ne amuzam, suntem romantici si asa mai departe.
Ajungem intr-un moment de euforie in care ne tinem de mana sau de brat, dintr-o data totul devine dubios de linistit, se asteapta de la sine, din partea mea, sa vin cu ceva romantic sau fascinant sau amuzant, dar nu am nimic de spus, totul imi este gol si nu stiu ce sa fac.

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

"dintr-o data totul devine dubios de linistit, se asteapta de la sine, din partea mea [...] nu stiu ce sa fac."
Sa sforai. Aia e partea in care trebuie sa incepi sa sforai.
Fii barbat!

| Frank51 a răspuns:

E doar emotie. Asa este la inceput cand crezi ca tu trebuie sa spui ceva, dar de fapt nu trebuie. Nu te mai stresa degeaba si bucura-te de ea, dar sa nu ai asteptari uriase.

| Crackman a răspuns:

Momentul in care saruti.
O minti cat de frumoasa este viata cand iinvezi chipul. Ca are un ochi stramb ce te excita, ai merge pana in caoatul planetei numai sa o trecuoerzi

| Goete a răspuns (pentru Crackman):

Ce buna... pe mine chiar ma excita fetele "cu un ochi stramb"

| llleo a răspuns:

Chiar trebuie să fie romantic, fascinant sau amuzant? Dacă n-ai inspirație la momentul respectiv, asta este. Se poate și fără.
Spor.