| BogdanAnonim a întrebat:

am și eu nevoie de un sfat. Am cunoscut o fată la liceu și după ce am vorbit o perioadă prin mesaje ne-am întâlnit și a fost totul ok. La următoarele întâlniri cum ar trebui să procedez să ajungem să fim împreună, să ne tinem de mână...totul vine de la sine sau trebuie să o întreb?

Răspuns Apreciat de Editori
| AlexandruSEV a răspuns:

Fii natural, atat trebuie sa faci, iesi la intalnire sa va relaxati unu in prezenta altuia, nu prezinti vreun numar, nu trebuie sa impresionezi decat prin felul tau de a fi.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Totul vine de la sine, lasă emoțiile, fii tu însuți.

| Plato a răspuns:

Totul vine de la sine, iubirea fiind ceva natural.
Daca nu exista iubire, va fi un fiasco. In cazul vostru, 99% ca nu există, avand in vedere varsta.

| Anonim53220 a răspuns (pentru Plato):

Gre-sit, uneori adolescentii simt dragostea mai mult decat un adult happy

| Plato a răspuns (pentru Anonim53220):

Aia nu e iubire. Ei doar se plac, nu se iubesc.

| Queen4567 a răspuns:

Fii tu însuți, Fii natural.