| Gabi212121 a întrebat:

Am nevoie de un sfat. De ceva timp, soția mea ajunge târziu acasă, peste orele de program de la serviciu iar ieri, profitând că ea face duș, am zis să arunc o privire în telefonul ei și am rămas șocat când am descoperit că ea a trimis poze ccu ea goală la mai mulți bărbați din lista ei de prieteni de pe Facebook. Când am întrebat-o ce e cu pozele respective, a început să țipe la mine și să mă certe că *de ce umbli tu în telefonul meu?* *ce treabă ai tu cu contul meu de Facebook?* și alte chestii. Unele persoane mi-au spus de câteva ori că să fiu mai atent la soția mea dar am crezut că atunci acele persoane spun asta ca să ne strice nouă relația dar de curând, o femeie, adică o barmaniță unde mai mergeam înainte eu și soția mea, când am întrebat-o dacă a văzut-o pe soția mea venind în barul respectiv mi-a spus că a văzut-o de mai multe ori stând la masă cu diferiți bărbați de etnie rromă. Sâmbătă, eu am fost în tură de noapte la serviciu iar ea mi-a spus că se duce la discotecă cu o prietenă și că nu stă mult. Ieri, un bărbat pe care îl știu din vedere, mi-a spus că a văzut-o pe soția mea la discoteca respectivă, într-o mașină, cu doi bărbați în ipostaze destul de indecente iar vestea asta chiar m-a șocat și nu știu ce să fac. Câteodată, îmi trece prin cap să-mi iau câteva zile libere de la muncă și să mă pun să o urmăresc, să văd cu cine se duce la serviciu, când iese și cu cine se întâlnește în speranța că poate o voi prinde în acțiune dar nici așa nu vreau să se întâmple și vreau să cred că ea nu m-a înșelat niciodată și să nu mă intereseze ce face ea, ca să nu văd ceva ce m-ar putea afecta pe plan sentimnental. Voi, personal, ce credeți? Credeți că ar spune atâtea persoane că au văzut-o pe soția mea cu niște bărbați, doar ca să-mi facă mie rău? Menționez că ea, adică soția mea, lucrează ca barmaniță într-un club de fițe din Iași, unde am aflat că acest local este frecventat de interlopi și fel de fel de persoane cu bani. Credeți că este posibil ca unii bărbați să-i facă soției mele propuneri indecente iar ea să accepte?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca tea certat ca ai intrat in Facebook ei esti tradat... urmaresteo o zi si dupa aia poti sa bagi divort si sa o dai afara din casa

| Violleta2022 a răspuns:

Raspunsurile la toate intrebarile tale, le poti afla doar de la sotia ta!
Pentru asta, te sfatuiesc sa ai o discutie serioasa cu ea!
NU are importanta ce credem noi sau ce ne dam noi cu parerea pe aici, ca in final tu ai nevoie sa aflii clar daca sotia te inseala si de ce o face, lucru care-l poti afla doar discutand cu ea.

| Gabi212121 explică (pentru Violleta2022):

Tu gândești înainte să tastezi? Ce să aflu de la ea dacă ea mă minte mereu și nu recunoaște nimic niciodată? Cum ai putea crede că ea mi-ar dezvălui aventurile ei?

| darrio2007 a răspuns (pentru Gabi212121):

E clar ca te inseala daca este asa cum spui. Da-i papucii acum cat se mai poate, fara alte obligatii.

| alina2k18 a răspuns:

Stiu ca e cam saracie prin Moldova, sigur nu se duce pentru bani sotiawinking aia pe acolo foot cu o tarie si o cafeawinking
laughing)
PS: asa repede te-ai mutat din Germania de la celalalt topic? laughing)

| MihaiNicu23 a răspuns:

E clar sotia te inseala in mod sigur ca de asta vien si mai tarziu acasa.

Răspuns utilizator avertizat
| UsualBoy a răspuns:

Tu suferi de obsesie?! Cred că dacă o vezi cu ochii tăi în pat cu altul tot nu o poți lăsa?! Eu zic să mergi la un doctor...de preferat, psiholog! (fără caterincă)winking

| CristiCristi a răspuns:

Desparte-te de ea, asta e raspunsul meu. Daca a trimis poze cu ea GOALA nu inteleg de ce mai stai in casa cu gunoiul ala, ca femeie n.o pot numi. Imi pare rau sa te dezamagesc dar femeia te inseala. Prima dovada sunt pozele nud si reactia ei, a 2-a dovada e barbatul care ti-a spus ca a vazut.o cu 2 in masina, a 3-a este ca merge in club cu o "prietena" dar ea da nud la baieti. Esti asa naiv frate... Sincer imi e mila, si te cred ca o iubesti dar n-ai ce face, fapta ei e consumata.

| Jessica000 a răspuns:

Eu zic ca singura soluție este sa te muți undeva unde nu sunt rromi și sigur nu mai te Înșeală

| Mihai1312 a răspuns:

Frate,in primul si primul rand, ai vazut-o prima data gata, te-a tradat, gata sa iti iei responsabilitatea de a fi mama/sotie, si sa trimit poze goale la alti barbati zic eu ca nu e cel mai bun lucru.Stiu ca e greu,ca dupa cativa ani,sau mai putini sa fii casatorit si sa dai la divort.Dar din punctul meu de vedere,ea nu te mai respecta,poate te are de prost,ca na ala uite am casa etc, mai stau cu el un pic si valea, sa stii ca sunt mult persoane care fac asta doar pentru bani, sau doar pentru un pic de rasfat, acum este alegerea ta, dar din punctul meu de vedere nu prea mai are rost.