| Valentinnnnnnnn a întrebat:

Bună, vă rog să citiți puțin și să mă ajutați cu un sfat... Sunt într-o relație cu o femeie mai mare ca mine cu 10 ani; eu am 25, ea 35. Suntem împreună de un an dar de două luni se comportă ciudat și vine de la serviciu peste program. Ea lucrează ca barmaniță într-un club de fițe și vine acasă machiată strident și spălată... Nu este o problemă că se machiază, doar că ea nu pleacă așa de acasă și nici nu se parfumează când pleacă de acasă, ci vine așa de la serviciu și asta mă cam pune pe gânduri. Acum două zile, am văzut-o pe geam coborînd dintr-o mașină străină și când a intrat pe ușă și am întrebat-o cine este cel cu mașina mi-a spus că este un coleg de-al ei de la clubul unde ea lucrează. Am pus masa ca să mâncăm iar ea mi-a zis că nu îi este foame, că a mâncat la club. Era puțin băută pentru că mirosea a alcool și am întrebat-o dacă a băut iar ea mi-a spus că a băut 50 de votcă când a terminat programul, s-a dezbrăcat și s-a culcat. Eu m-am dus să-mi pun niște haine la mașină la spălat și pentru că mai aveam nevoie de câteva haine ca să umplu mașina, am zis să pun două, trei perechi de pantaloni de-ale ei. M-am dus și i-am luat hainele cu care venise-ră acasă și am remarcat că pe colanții ei cu care a intrat în casă se afla ceva pe partea din spate, care vine pe posteriorul ei și când m-am uitat mai bine, am zis că leșin, deoarece nu îmi venea să cred ce anume era acel lichid de pe colanții ei: era spermă. Da, pe colanții ei erau urme de lichid seminal, nu era nici lapte și nici nimic altceva, era lichid seminal pa partea colanților ce îi acoperă coapsele, pe cartea din spate, probabil asta a și fost cauza pentru care ea nu a observat și nu s-a spălat. Am întrebat-o după ce s-a trezit ce este cu acel lichid pe colanții ei și când i-am adus ca să-i vadă, s-a blocat brusc și nu știa ce să spună iar imediat a țipat la mine și m-a făcut nesimțit că vezi doamne *ce treabă am eu cu hainele ei, că ea și le spală singură*. Eu nu sunt nici nebun și nici beat, nu am fost nicăieri cu ea ca să fac sex și sunt 100% sigur că acel lichid ce se afla pe pantalonii ei negri era spermă, pentru că sunt bărbat și știu cum arată și cum miroase sperma. În fiecare zi stă pe telefon, pune pe faceook poze extrem de indecente și are în listă o groază de indivizi, fapt pentru care sunt gelos și o întreb mereu de ce pune astfel de poze aproape goale, pe Facebook iar ea îmi răspunde că *sunt doar poze, toate femeile pun poze pe rețelele de socializare*. Unii prieteni de-ai mei mi-au spus să fiu mai atent cu iubita mea dar nu i-am luat în seamă crezând că ei spun asta din invidie. Ea pleacă dimineața și vine seara, foarte târziu, iar când ajunge acasă mă pupă și îmi spune că iar a avut o zi încărcată și că vorbim mâine, că se culcă. Problema este că ea vine acasă proaspăt spălată, ca și cum ar fi făcut duș înainte să vină și când am întrebat-o unde se spală, ea a zis că are un vestiar în club și acolo se spală. Momentan, eu sunt în concediu medical și stau toată ziua acasă și eu fac toate treburile casei, ea nemaiputând să facă treburile astea din cauza serviciului. Sunt oarecum confuz și nu știu ce să mai cred. Credeți că este posibil să aibă vreo aventură fără ca eu să știu iar ea să mă mintă?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu chiar nu ti-ai dat seama pana azi ca ea este "dama de companie" sau de consumatie?
Daca vrei o relatie serioasa, cauta-ti o femeie serioasa, pentru ca asta numai barmaninta nu este, chiar daca asa este scris pe ecusonul ei.

| Randomuser2000 a răspuns (pentru Violleta2022):

Serioasa ca tine sper

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu are o aventura, are o relatie laughing
Vezi cum faci, si rupe-te de ea.
E genul de femeie careia ii place sa se "rupa", savureaza aventurile astea, si probabil nu o sa se lase nici dupa 40 de ani.
Sa nu-ti para rau daca ajunge sa-si scoata certificat medico-legal dupa ce o prinzi in fapt, aia o sa-ti fie singura consolare big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da, are pe altcineva cu care și-o trage.

| LoveSleep a răspuns:

Nu cred că are o aventură. Are mai multe. Dar nu te așteptai? Nu e ca și cum ai fi cunoscut-o la biserică unde lucra ca și voluntară. Și e și mai mare decât tine.

| sofisis a răspuns:

"Credeți că este posibil să aibă vreo aventură fără ca eu să știu iar ea să mă mintă?" - nuuuu, doamne fereste. Este ceva perfect normal si rational sa vii cu pantalonii patati de sperma de la serviciu!
laughing) Da, normal ca are pe altul/altii.

| cristimihailov a răspuns:

Cand banui s-ar putea chiar sa fie ceea ce banui.

Nu iti mai pierde timpul. Cauta alta.

| Lioana a răspuns:

Femeia asta nu e potrivita pentru tine. Lasa-o balta! Esti tanar si poti gasi pe cineva mai bun.

| Romanul86 a răspuns:

O situație toxică! Aveți grijă să nu luați vreo boală venerică nevidecabilă de la ea.

| Jonas94 a răspuns:

Salut,
Caută-ți altă femeie, asta a luat-o pe ulei de tânără și e defectă. Nu mai pune botul la minciunile ei, e clar că e treabă serioasă, tu ești doar umerașul unde își pune haina, restul party-hard.
Mai bine ți-ai căuta în timpul ăsta liber al tău, o tipă cu capul pe umeri cu un job decent, și las-o pe asta.
Spor!

| AliTheo18 a răspuns:

Daca o placi mult, ori vorbesti cu ea astfel incat sa se schimbe relatia in bine, ori te desparti de ea, sincer, e clar ca are pe tcimeva. Nu are rost sa intru in alte discutii, asta e adevarul, asta este de facut.

| Rareș_Joseph_1990 a răspuns:

E clar e curva