| Rallu_5918 a întrebat:

Am nevoie de-un sfat, idee ceva. In ultima saptamana ma simt naspa, orice tampenie ma enereveaza, plang mai mereu si ma supar de la orice gluma orice vorba sau fapt. Ascult doar melodii triste nu ma inteleg, pur si simplu` nu stiu ce se intampla cu mine. daca ati trecut macar odata prin asta si ma puteti ajuta cu ceva, spuneti-mi`.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,incepi sa te maturizezi.
Ca sa depasesti starea ta, ai nevoie sa razi.
Imposibil, o sa-mi spui.Si,totusi.
Cu doua intrebari mai jos ne cereai melodii triste si am refuzat sa-ti dau.
Si,te sfatuiesc din nou,asculta Vacanta Mare,varianta veche cu Dan Sava.
Nu sunt toti oamenii la fel, dar pe mine m-a inseninat de multe ori.
Incearca, o sa vezi ca am dreptate.
http://www.youtube.com/watch?v=NdlDPXQEfUQ&feature=related

4 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Da.Am o amica care e exact ca tine in acest moment si tot ce are ea nevoie este de un prieten care o sfatuieste si o intelegewinking.La "terapiile mele" vad ca merge si incepe sa zambeasca de 2 zile incoace mai des decat era inainte

| Yaguar a răspuns:

Pe unii in asa situatii sportul ii ajuta.

| cristyblondu a răspuns:

Exista momente si din astea in viatahappy.si eu am momente cand sunt trist suparat asa fara macar ca sa se intample ceva.pur si simplu nu ai chef de viatahappy da stai lin ca vin si zile mai frumoase rasare si soarele in viata tahappy

| alexutza1183 a răspuns:

Eu trec prin asa ceva in fiecare luna...inainte sa imi vina ciclul am exact aceleasi simptome ca si tine, esti sigura ca nu este acea perioada a lunii?
Succes!