| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat, un baiat din clasa pe care il plac este deja cu o fata, care e rea si agresiva. Cum sa il fac sa il cuceresc, si daca se combina cu mine, cum sa fac sa nu ma "atace" fata aia?

Răspuns Câştigător
| lo a răspuns:

Dar ce nu mai sunt baieti? daca este cu alta(asa cum este ea)de ce sa te bagi tu daca ei sunt bine impreuna, tie ti-ar placea sa te desparta alta? daca se combina cu tine. asuma consecintele sau invata sa te aperi!

3 răspunsuri:
| Daani a răspuns:

Prima data trebuie sa ii spui baiatului intr-un fel sau altul deoarece daca nu o faci cat mai repede ai putea sa-l pierzi...iar atat despre acea fata hmmmm spune-i sa te lase in pace ca tu nu ai treaba cu ea deci nici eu nu trebuie sa aive treaba cu tine

| bitaboss a răspuns:

Fal sa vada ca este agresiva si daca te ataca incearca sa scapi degete in ochi din astea si du-te la politie si reclamo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea e sa gasesti alt baiat nu trebuie sa te iei cu pr lui