| justifyme a întrebat:

Buna
am nevoie de un mare sfat!
iubesc un baiat.
majoritatea fetelor din clasa il plac,,,
ce sa ma fac "? cu ce sa ies in evidenta?
el ma baga in seama, ma asculta, vrea sa ma ajute, e f frumos, glumet si super! imi face cu ochiu'winking
cum sa-i dau un semn ca-l iubesc f mult?
cum sa il cuceresc?
cum?
cum sa ii fac pe plac?
mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Fii tu insuti, pe cand celelalte fete se vor chinui sa ii atraga atentia in fel si chip, sauy chiar sa il sufoce. Comporta-te ca si cum pentru tine ar fi doar un bun prieten. Pe cand celellalte fete se vor maimutari pe langa el, si tu vei fi una dintre singurele cu piciorele pe pamant, cred ca baiatul va fi mult mi interesat de tine decat de celelalte

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Demonstrând individului, că tu îi ești mai necesară, decât orișicare altă femeie, de pe tot globul terestru.

| Brain_1291 a răspuns:

Daca ar fi sa ascultam toate generatiile de oameni care au existat pe bietul pamant ar parea ca tu vrei sa-l cam indepartezi de tine. omului, (si in general barbatului cand vine vorba de femei) ii place ce nu poate avea. incearca sa-l instiintezi in mod indirect ca daca ar vrea sa te aiba ar fi aproape imposibil. cred ca i-ar creste interesul.

| guriucandreea a răspuns:

Cel mai bine ar di daca ai vorbi partlar, sa faci tu primul pas, sa ispui ca videnta, va aprecia sincerit