| anonima6467 a întrebat:

plac un baiat din zodia fecioara...cum sa-l cuceresc? dau funda daca e nevoie

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru ca relatia sa aiba viitor, ar trebui sa fi din una din zodiile compatibile:capricorn, taur, scorpion, fecioara, rac. Fecioarele sunt de felul lor pesimiste, si au un spirit critic exagerat.Ar trebui sa tii cont de asta!

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Iti trebuie zodia?laughing Pur si simplu petreceti mai mult timp cu el si fi cat mai simpatica cu el si demonstreazai ca il placi restul vine de la sine...