| anonim_4396 a întrebat:

Ura TPU! am si eu nevoie de un sfat, deci imi place de o fata, ok, vorbeam cu ea prin mesaje si i-am spus ca e nevasta-mea, la care ea imi raspunde "nu mai cerut cum trebuie mai incearca" dupa care am intrebat-o daca vrea sa fie nevasta mea, ea mi-a raspuns da, ok. acum as dori un sfat de la voi cum sa abordez acea fata cand ma intalnesc cu ea? happy

Răspuns Câştigător
| kirin a răspuns:

O pupi pe obraz nu pe bot:p la a 2-a intalnire o pupi pe bot la sf.te porti frum cu ea.de pref du-i un trandafir galben.nu rosu ca deja ii expirat.sorry dar asa iihappy si daca te tine buzunaru o ciocolatica sa o mancati impreuna la intalnire^^ succes!

2 răspunsuri:
| KetaminaMDMA a răspuns:

rolling on the floor)))) omule, nu crezi ca a sunat cocalarestestraight face?

| CharlesCharmichael a răspuns:

Cand te intalnesti cu ea zii si tu in gluma "Ce faci nevasto" sau ceva de genu`, nu fi un mototol care vorbeste si ii tremura picioarele si se balbaie...That`s suckswinking