| firelord66 a întrebat:

Am nevoie repede de ajutor!
Trebuie sa trimit o scrisoare unei fete din Franta pe nume Marie si nu stiu ce sa ii scriu.As vrea sa fie mai amuzanta.Nu trebuie in franceza sa ziceti!(DAU FUNDA!)scuzati categ!

Răspuns Câştigător
| BomBonika_9617 a răspuns:

Uite ai putea scrie pe acea scrisoare din partea familiei mele 1000 de euro pentru cea mai frumoasa fata si pe bune cea mai enervanta fata din lume laughingsi in lontrul scrisorii ai putea scrie ca tie dor sa o vezi sa razi ca ea bla bla bla tongue... asta dk va permiteti laughing... fa-o sa creada ca esti un tip mai crazy laughing :*:**: te-am pupat! funda big grin? X