| YonikaBilibika a întrebat:

Stiu ca nu am voie sa postez aici,dar am chiar mare, mare nevoie de ajutor puppy dog eyes! Trebuie sa scriu o scrisoare pentru un profesor care a implinit 50 de ani si nu stiu cum sa o scriu. Va rog eu mult de tot puppy dog eyes! Scrisoarea imi trebuie luni deci am nevoie de raspuns foarte,foarte repede, cel tarziu pana maine! (Va multumesc anticipat) OFER FUNDITA+VOT( scuzati`mi categoria)

Răspuns Câştigător
| Alyynuttzza a răspuns:

Draga Domnule profesor,
Va urez o viata cat mai lunga si va urez din inima cu drag un super la multi ani.Sa va distrati de acum inainte caci viata abia acum a inceput..si sa va amintiti clipele petrecute cu noi.
Va iubim si nu o sa va uitam niciodata...
LA MULTI ANI!
CU DRAG(si scrii numele tau)

1 răspuns:
| sfeklasfekla a răspuns:

Draga domn profesor ce bine aratati in picioare parca ati fi un mormant in renovare..Si cu parul dat pe spate parca v-au dezhumat azi noapte...Dar eu va zic drept o sa va sarut icoana de pe piept..Cu multa stima si respect al dumneavoastra bou suspect