| AanoniM17 a întrebat:

Am o camera cu microfon si merge peste tot doar pe mess nu...am dat la prefetinte la configurare si nu imi detecteaza camera...de ce daca si camera si microfonul merg in alta parte?

4 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Driver-ul l-ai instalat? Daca nu atunci te sfatuiesc sa-l instalezi (daca nu il ai pe un cd sau ceva il gasesti pe site-ul producatorului).

Apropo, invatati sa postati si voi la categoria potrivita. Sa stiti ca NU muriti.

| AanoniM17 explică (pentru LeontinAndrei):

Am instalat driver ca daca nu instalam nu mai mergea. ca pot sa dau my webcam pe mess, merge dar nu mrege video call

| LeontinAndrei a răspuns (pentru AanoniM17):

Hmmm... uita-te in FAQ la yahoo si vezi ce zic cei de acolo.

| jhonsmyth a răspuns:

Inseamna ca iti trebuie un cd cu softu-l respectivei a camerei web ca sa iti recunoasca pe mes, si eu am patit asa, dar daca nu ai cd-ul de inregistrare a cemerei scrie pe google numele camerei si seria si descarci de acolo programul de instalare succes si sper ca ti-am putut fi de ajutorhappyhappy