| Hammurabi a întrebat:

Am o controversă cu userul PumpkinDoll și vreau părerea voastră.
Persoana din centru cu părul verde este tip sau tipă?

https://twitter.com/AeuyTLiN

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este tipă, clar.

| RAY a răspuns:

Jalnic,patetic ce sa spun, nu e mascul, e un specimen de om travestit, naiba stie ce o fi, fac pariu ca multe fete sunt mai masculine ca rebuturi de astia

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am o meserie ratată, cea de detectiv, spion, agent secret muliplu acoperit, din acela pentru care nu se fac dosare, a cărui identitate reală este cunoscută doar de ofițerul lui de legătură și care de exemplu emigrează într-o țară la capătul lumii, pornește cu meseria de portar la o bancă, face studii, ajunge apoi directorul adjuct al băncii, nu îl știe nici dracu, ca un coelocant pe fundul oceanului. și care, după 30 de ani, trecând pe lângă el un necunoscut pe stradă și șoptind de exemplu, Ceaușescu -PCR, El când ajunge a doua zi la serviciu deblochează 20 000 000 dintr-un cont cu beneficiar cifrat, pe care le transmite pe ruta R, cu care se declanșează o revoluție locală, care aduce la putere un nepot al lui El comandante Che Guevara.
Ei să începem, indiciile mele pentru care susțin că este femeie.
Cele 2 degete îndreptate în sus au unghiile date cu ojă roșie.
Încheietura mâinii drepte este expusă de o manieră în care o femeie semnalizează fotografului, nu m-am f de mult, sunt stătută, vreau.
Dosul palmei este bine căptușit cu grăsime, ceea ce sugerează că restul corpului este la fel, grăsimea de care are nevoie o femeie ca să reziste fiziologic bine, când e însărcinată.
Dacă te uiți cu atenție la păr, evoluția culorii dealungul firelor are o modificare bruscă la capăt, părul pare înspicat, ceea ce cu mai mare probabilitate ar fi un procedeu executat de o femeie decât de un bărbat.
În partea dreaptă se vede o proeminență rotundă neagră la nivelul unde ar fi sânul la o femeie, care a fost eliberat lateral de către mâna ridicată în sus.
Conformația findului arată un bazin lat în raport cu corpul, caracteristic unei femei.
Deci o femeie, mai mult da.

| Drimmero a răspuns:

Poza aia in care zicea ca i se pare barbatul perfect? La poza aia ma uitam si eu...pare fata. Daca nu,, ciudate gusturi mai au femeile.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Nu chiar, din cauza unor pastile care opresc sarcina ele prefera masculi feminizati, pastilele spun corpului cum ca ar fi gravida, numai au dorinta sexuala, dar cand se lipsesc de ele prefera masculi masculini

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Am ajuns rau de tot, mi se intoarce stomacul pe dos.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Mereu au existat momente in istorie cand erau chesti anormale, barbati imbracati in rochie e comic azi nu, inainte asta era o onoare, ceva normal https://ro.ladyfashion.info/......-ages.html

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Bwhahahahaha

| Hammurabi explică:

Imagine ajutătoare :

https://imgur.com/a/3sSjHht

| Hammurabi explică:

Dragă PumpkinDoll îmi cer scuze public.
Ai avut dreptate. E băiat.
Concluzia, sunt prea bătrân pentru așa ceva.
Și în nici un caz nu trebuie să merg în Koreea să încerc să agăț vreo femeie.

| sofisis a răspuns:

E un grup de baieti...

| Plato a răspuns:

Pumpkindoll e lesbi.

| Lioana a răspuns:

Pare a fi tipă in poza aceea dar e tip. Aceea e o trupa de baieti. Mai exact trupa sud coreana Big Bang.

https://kprofiles.com/big-bang-members-profile/

Răspuns utilizator avertizat
| Irinel15123532 a răspuns:

Nu stiu, in poza pare a avea cercei, are fizionomia fetei putin diferita, as spune ca este fata, nu imi dau seama ce este dar la talie pare a avea ceva rosu, probabil pantalonii rosii. Doar o parere, posibil sa gresesc.

| Theo94 a răspuns:

Am dat cautare pe google imaginii si am vazut ca il cheama
Kwon Ji-yong, iar numele de scena G-Dragon.

| Hammurabi explică (pentru Theo94):

Da, m-am lămurit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tip. Da nu stiu ce te mira, prin Korea, Thailanda e plin de barbati trans, daca te uiti pe net ce transformari au, ai vrea sa-i *** laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E băiet

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

G-Dragon, așa-s majoritatea căntăreților K-pop, nimic special
https://youtu.be/Mq-aVCUs2Q0