| MihaiAndrei666 a întrebat:

Ce va face sa va topiti la o fata? Ce considerati a fi atragator, care sa va faca sa va îndragostiti?
Sunteti romantici?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tinuta ma atrage, stilul de viata & parul ei. Nu sant romantic evit indragosteala. Numai paguba aduce in viata mea

| Drimmero a răspuns:

Felul ei de a fi, fizicul, atitudinea, caracterul si nu in ultimul rand compatibilitatea.

Nu sunt chiar asa romantic,, acum depinde si de cine dau incat sa scoata romanta din mine.

| Mosotti a răspuns:

Indragosteala apare de la fizic atractiv, asta e in primul rand, fara asta nu merge, apoi conteaza si celelaltce calitati morale, inteligenta, caracter, comportament, compatibilitate la gandire, pasiuni, discutii. Eu sunt romantic, nu e sexu primordial, imi place asa sa o iau in brate, sa o pup, sa o alint, ea pe mine la fel, paralel si sex dar nu prima chestie ca la altii care gandesc cu capui ala mic de jos, nu cu cel de sus (si de aia o dau in bara urat de multe ori intr-o relatie).

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Un raspuns de nota 10, like

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Mgtow zice ceva ce nu e corect, nu poate evita indragosetala, doamne fereste sa apara, ca nu o mai controlam, ca (si aici a zis bine), aduce paguba pentru oricine de fapt. Si eu m-as feri, sa ne placa una mult si atat fara buleala la cap, sau uneia sa-i placa unu mult. Poate ca si el, eu am avut noroc sa nu am parte de indragosteala, nu a aparut, desi totusi nu pricep de ce nu gandesc astia in indragosteala, am impresia ca e si prostie mare.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Tipul nu e un om rau,am vorbit cu el,e un tip pozitiv,are planuri,are un loc de munca,o casa,o masina,nu poti spune ca nu e realizat, doar ca inca nu a fost sa fie,ca iti descarca el aici frustarile, complexele cam asta face majoritatea, o sa gaseasca o iubita el intr-o zi, doar sa aiba rabdare, doar ca e prea impulsiv, a suferit mult asa ca ti-a creat multe mecanisme de aparare

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Bine zis cu mecanismele de aparare! Uite ca eu niciodata nu am avut mecanisme de aparare, la mine e pe directe totul si nu e chiar bine. O sa aiba gagica mgtow, normal ca da, dar cand o fi sa fie, aici nu controlam noi.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

I-am gasit deja, e supriza

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Aaaaa! Bun asa.

| LoveSleep a răspuns:

"Hi, my name is Becky, let's find an empty toilet".

| mentholinks a răspuns:

Deschiderea.

| CostinAlamariu a răspuns:

E destul de greu de explicat. În primul rand sa aiba o față drăguță, sa aiba un corp gratios, sa aiba o voce frumoasa si calda, sa aiba un comportament gratios, sa fie desteapta, sa aiba un stil vestimentar de bun gust si cel mai important lucru sa nu încerce prea mult. Ca baiat, prima chestie care ma face sa-mi pierd interesul la o fata este cand incearca prea mult sa fie vazuta: prea mult machiaj, haine provocatoare, poze cu fundul etc. Toate chestile astea urlă disperare si foame dupa atentie, calitati care nu sunt deloc atractive.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

O stica de apa minerala Dorna la 2 litri carbozificata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai am 8 ani să mă topesc.Răutatea mă atrage.