| bizZar a întrebat:

Am o fata in clasa pe care o plac foarte mult...eu cred ca si ea ma place deoarece imi dai mai multa atentie mie decat la ceilalti baieti.As vrea sa o intreb daca vrea sa fie cu mine dar cum sa pun intrebare? thinking

Răspuns Câştigător
| STEFANXxX a răspuns:

Asculta,amice.Trebuie sa fii mai dezghetat cu ea,adica sa nu fii timid si tacut, vorbeste cu ea mai des despre multe ce, iar apoi incearca sa ii scrii pe mess sau facebook sau prin telefon ce simti pentru ea.