| Alezuzu a întrebat:

am si eu o fata in clasa de care imi place foarte mult si nu stiu daca si ei ii place de mine.
Intr-o ora, colega ei de banca m-a intrebat daca imi place de ea.Eu am zis ca da si mi-a zis ca si ei ii place de mine, dar dupa a zis ca nu-i mai place si nu stiu ce sa mai cred deoarece sunt foarte dezamagit....credeam ca ei ii place de mine. Eu unu o plac foarte mult si nu stiu ce sa fac, cum sa actionez, sa-i o intreb daca ii place de mine dar mi-e putin rusine happy. AJUTOR!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ramai cu rusinea.

| Florin_Serboiu_1998 a răspuns:

Fara cuvinte ai inteles ma puta! SARUTOOOOOO! (scuze ca am fost rautacios)

| Alezuzu explică (pentru Florin_Serboiu_1998):

Nu cred ca i-ar conveni happy