| ske a întrebat:

Am o fata in clasa...si imi cam place de eahappy ca doar ce-i frumos si la Dumnezeu ii placetongue...sunt in clasa noua.deci nu ne cunoastem, dar as vrea sa stiu ce as putea sa fac. sa o impresionez sau sa ii atrag atentiabig grin

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai in primul rand da dovada ca esti mai matur decat ceilalti colegi. Nu incerca sa impresionezi prin copilarii de genul cand e ea pe langa tine ei ceilalti baietii la misto sau ceva de genu. In al doilea rand poti sa vb cu ea, o ajuti daca are nevoie de ceva, cand intrati sau esit pe usa dai prioritate ca doar e fata si tot asa. In al treilea rand vb cu ea despre voi, ce va place, cum va petreceti timpul si tot felul de discutii din care puteti sa va cunoasteti unu pe celalalt, apoi dupa ce ati discutat de cateva ori, ati inceput sa va cunoasteti mai bine si sa fiti cat de cat amici invit-o in oras, la un suc, prajitura sau plinbare, undeva anume unde sa fiti doar voi doi, si daca accepta bine daca nu asta e, in caz de accepta cand te intalnesti cu ea tot asa discutati despre voi iar dupa vreo 30 de minute sa zicem ii zici ce simti tu pentru ea...
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzz

| Dav7id a răspuns:

Fii altfel ca ceilalti, asta atrage atentia.de fel fetele nu mai stau sa descopere "baieti",trebuie sa "schitezi" tu spre ea, dar daca e frumoasa probabil ii place sa fie curtata si cand ai sa vezi si tu asta te dai deoparte, dar daca merita o duci pana la capat.In anii mei de liceu.clovni clasei atragea atentia fetelor,aveau panza de paieanjen in cap,nu stiu,poate si pentru ca nu dadeam atentie la nici o fata, merge de fiecare data, vin ele uneori daca vor pe cineva.doar sa iti dezvolti caracterul in asa fel sa vor ele sa afle mai multe.foarte mult conteaza cum te imbraci(judeca toate cartea dupa coperta), sa ai un stil in trend pentru ca daca il ai fetele din clasa or sa te laude si ajunge vorba si la ea si o sa ii placa si ei baiatul de care vorbeste toata lumea(stiu asta sigur). Salut!

| ionutzul31 a răspuns:

Baga-te in vorba cu ea si poarta-te frumos...si fii increzator(asta cred ca este cel mai important). Baftawinking

| Tweetymrrr a răspuns:

Pentru început bagă'te în vorbă cu ea, întreb'o cum o cheamă, cum sunt profesorii, ştii tu chestii de genul. Apoi, dacă tu consideri că asta vrei poţi să'i şi spui că o placi şi ţi'ar place să formaţi un cuplu.
Succes!

| AndradaMrrr a răspuns:

Pai.poarta`te frumos cu ea.si incearca sa afli daca si ea te place. daca da.incearca sa te apropii de ea.dar daca nu te place... nu mai are rost sa incerci sa o impresionezi pentru ca nu isi va schimba parerea...

Sper ca te-am ajutat si.multa bafta :X