| GoldSahara a întrebat:

Hey...va rog frumos sa ma ajutati! imi place de un baiat care este in clasa a noua iar eu sunt in clasa a saptea.El,nu ma baga in seama pentru ca nu ne cunoastem,dar mie imi place foarte mult de el.Ce ar trebui sa fac ca sa-i atrag atentia, sa fac ceva prin care sa ne cunoastem? Un ajutor as avea, are o colega care vrea sa ma ajute(cred eu ca stie ca-mi place de el dar pot avea incredere in ea) dar nu stiu cum.A zis ca imi da ID-ul lui dar nu am ce sa vorbesc cu el din moment ce nu ma cunoaste.nu? va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Hmm ce-ar trebui sa afli ...intai afla daca si el te place prin intermediul prietenei(pune-o pe prietena sa-i spuna daca ai vreo sansa la el) g00d luckwinking

| Vallerie a răspuns:

Mai pe scurt... Zombeste-i necontenit...Incearca sa legi prietenii cu amicii sai si asfel va veti cunoaste. Dupa aia mai iesiti. Sa fiu sincera eu la fel sint o situatie de genu cum e la tine! Deci fii draguta cu toti din jur si ii vei atrage atentia, il vei impresiona. Funda?