| MrJorje a întrebat:

Am o fata la bloc si nu stiu ce sa fac nu e atrasa de mine dar eu sunt foarte atras de ea exact ca un magnet ce sa fac. Funda raspunsul cel mai bun

Răspuns Câştigător
| VirginiaSlims a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa-ti faci sperante pentru inceput...da-i semne ca o placi, dupa care vezi cum reactioneaza.in functie de asta vei sti ce sa faci.Te retragi, ori continui prin a merge la ea si a discuta despre ce simti. spune-i ca o placi dar fara sa o presezi sa-ti dea si ea un raspuns instantaneu.lasa-i timp de gandire.succes.happy

3 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Trebuie sa faci primul pas, nici mie nu-mi convine dar asta e -.---- anyway incearca chiar daca e greu

| anonima3389 a răspuns:

Fa primul pas. abordeaz-o

| bhlsaknvclfiaBX a răspuns:

Buna incearca sa faci tu primul pas ca sti vorba aia incercarea moarte n-are asa ca succes