| crazylover25 a întrebat:

Cum pot face o fata sa fie atrasa de mine daca aceea nu ma cunoaste dar eu stiu multe despre ea?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai grija sa te cunoasca. Cauta o modalitate prin care sa o cunosti. Poate aveti un prieten in comun. Incerci sa intri in vorba cu ea si ii arati ca o placi, ii zambesti mult, o privesti atent. Incerci cate un flirt nevinovat, un apropo. Te uiti atent la ea si ii spui ca e draguta, eventual daca sta langa tine ii iei mana intr-a ta. La inceput e mai greu. Primul pas e sa stie si ea ca existi. Dupa te descurci tu.

| Ana213 a răspuns:

Buna intrebare ...mai ales partea cu,, sa fie atrasa de mine"
nu ai nevoie decat de Tupeu, ai observat ca am scris cu litera mare, crede-ma functioneaza!

Fetelor nu le plac si timizii care povestesc aiurea, treci la fapte, nu e nevoie sa ii spui ca o iubesti arata-i!

| me_3408 a răspuns:

Fi indraznet

| Sniper a răspuns:

Folosestete cu cap de ce sti despre ea, si o sa fie floare la ureche.

| 12345ok a răspuns:

Cati ani ai de pui asfel de intrebarisad

| crazylover25 explică:

Ms ca mi-ati zis cat de cat