| MirceaPavel a întrebat:

am 18 ani si am întâlnit o tipa de 21 la mare. Ea e din Bucuresti ca mine; sta in acelasi cartier.dar faza e ca eu sunt foarte atras de ea atât ca fizic dar si ca suflet si gândire. Si ea pare putin atrasa de mine. Nu stiu cum sa o abordez. ajutor...

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Nu trebuie sa stii,trebuie doar sa actionezi.
Si de dai gres,te alegi cu o experienta in plus.
Vorbeste cu ea fara sa-i spui prea repede ca o placi si chesti de genu.
Si de ar fi sa- spui,spune-i subtil.
Acum vorbeste cu ea, si fi atent la ea.
Vezi daca e receptiva sau nu.
Nu ar strica o invitatie in oras, daca accepta esti pe drumul cel bun.
Cand vorbesti cu ea face to face priveste-o in ochi si fi atent la ea.
O sa iti dai seama sigur daca e sau nu interesata de tine.
Si cand faci invitatia, incerca sa nu fi chiar direct si sa o spui amuzant si subtil, nu sa para ca esti disperat.
Succes!

| RAY a răspuns:

Daca fata e atrasa putin de tine, nu ai ce face, nu te place

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai trebuie sa faci urmatoarele lucruri.
Sa te aranjezi bine,sa te dai cu parfum ca nu poti sa mergi la ea oricum, trebuie sa isi faca o impresie calumea despre tine.
Apoi dupa poti incerca sa vorbesti cu ea, calm deschis, fara sa te balbai sau sa transpiri, poate ii aduci si un buchet de flori sau o ciocolata si o sa fie a ta.

| Serban_Matei_Denis_1987 a răspuns:

Deci, fără deci