| Wehrmacht a întrebat:

Am o idee.Hai sa strangem informatii despre asta, le dam "celor de la TPU" si le cerem sa faca un tabel cu marimea *** pe diferite varste care sa fie afisat la "pune intrebarea ta aici" cand este selectata categoria asta.Ce ziceti?
Cred ca asa s-ar rezolva problema acestor intrebari si a efectelor lor, efectele fiind acele intrebari cu pareri despre astia.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai si a limbii, de ce nu?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cea mai buna idee de la paine feliata incoace. da stai sa vezi pe urma ca aia cu *** mica care nu se gasesc in tabel tot vor pune intrebari

| h3r a răspuns:

Și asta...sau : selectează categoria :
-
- mărimea sculei
- ce să faci dacă te părăsește iubi
- cum cucerești o tipă sexy pe stradă

Done.

Răspuns utilizator avertizat
| 7639781254 a răspuns:

Sunt de acord. laughing