| Gino202 a întrebat:

Salut la toți,ce ziceți mărimea contează? Pun întrebarea asta pentru ca am văzut multe păreri diferite, alți zic ca da, alți ca nu

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Marimea capului tau conteaza, dar degeaba ai cap mare daca nu ai minte in cap, iar referitor la marimea penisului acestea sunt mituri, povesti, daca te iubeste numai conteaza marimea, ea sa fie multumita de tine si tu de ea si sa va intelege ti asta conteaza, ca daca fata este numai pe interes atunci nu faci nimic cu ea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur.
Eu spre exemplu nu ma satur daca bag pizza din aia mica cu diametru mic

| Lupic?27 a răspuns (pentru suntserios):

Mi-ar fi frica sa te las la mine in casa singur, imi devorezi toata mancarea din frigider.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca marimea conteaza!

| Hyperion7 a răspuns:

Îți zic eu un lucru, daca primul lucru pe care îl faci după o întâlnire e sa va ...ardeți in figuri... daca ai băut, nu cred că mai contează, daca nu ați băut, o să conteze.
Daca sexul e lăsat mai târziu într-o relație, mărimea nu va mai conta!
Recitește!

| Miruna333 a răspuns:

Da, conteaza, insa si grosimea. Oricine si-ar dori una mai mare, decat mai mica, de la sine inteles. Dar, conteaza foarte mult ce stii si ce sa faci cu ea. Am dat de persoane nu atat de dotate, dar care faceau treaba foarte buna, deci, nu totul consta in asta

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Contează! Așa cum bărbați sunt diferenți, așa sunt și femeile.
Unele au adâncimea vaginului de 10 cm.
Altele chiar și 16 cm sau mai mult.
În cazul unui penis scurt, dacă femeia are vaginul scurt, e perfect.
O femeie care nu atinge cu degetele colul, va vrea un penis lung.
Unele femei, preferă penetrarea adâncă, altele nu.