| Klaudia_6991 a întrebat:

Am 13 ani si ieri am fost la baie si era apa mare si apa mica si eu m`am plimbat cu o fata prin apa si am cazut si o piatra mi-a intrat in fund sau in vagin nu stiu sigur ...si de aseara imi curge sange din cand in cand.
E posibil sa ma fi dezvirginat?:-ss
nu glumesc asa ca vreau sa fiti seriosi

5 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Depinde unde ti-a intrat piatra. Nu te-ai uitat sa vezi de unde iti curge sange? din fund sau vagin.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca nu stii care iti e fundu si care e vaginu e grav!

*se gandeste*
* aseara am facut sex dar nu mai stiu sigur daca a fost in fund sau in vagin? *

| lola a răspuns:

Poate te-ai zgariat.Nu este chiar asa simplu sa iti intre o piatra in vagin sau mai ales in fund. Pune mana pe o oglinda si vezi de unde curge sange.

| ingerashhhh a răspuns:

Da e posibil sa te dezvirginat,dar mai depinde de unde iti curge sange,daca te-ai dezvirginat nu curge atat de mult sange, cel mai bine e sa vorbesti cu mama despre asta si sa mergi la doctor, nu poti stabili asa ce s-a intamplat la tine.multa bafta si ai grija de tine i-ati inima in dinti si fuguta la doctor

| MrSaxoBeat_8951 a răspuns:

Pai ...nu inteleg cum ti-a intrat piatra in vagin erai la nudisti sau ceva, ca in general lumea la plaja foloseste costum de baie, ti-a intrat prin costumul de baie sau ce ca nu inteleg?