| anonim_4396 a întrebat:

..am facut sex cu prietena mea si cand a venit timpul sa ejaculez am scos penisul si prezervativul a ramas inauntru si nu mai stiu sigur daca mi-am dat drumul pe vaginul ei sau inauntru...

12 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Si noi de unde am cunoaste aceste detalii? Puneti intrebari ca sa nu adormiti, va apucati sa faceti sex ca sa fiti in pas cu moda, aveti nu stiu ce fel de telefoane ca sa fiti grozavi in ochii celorlalti. Sunteti seci, plini de prostie, o prostie molipsitoare ca o boala. Si voi veti fi generatia urmatoare. Offf!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti grozav.

| Randy2134821395 a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios mi-e frica ..ma gandesc ca daca mi-am dat drumu inauntru ...era prezervativu si bloca sau mi-am dat drumu chiar in el...

| unknøwn a răspuns:

Şi te aştepţi să ştim noi unde ţi-ai dat tu drumu? În gura ei.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Si ce vrei de la noilaughing

| C26 a răspuns:

Deci laughing Care e intrebarea ta? happy

| AlinnaAly a răspuns:

Chiar daca nu ti-ai dat drumul inauntru si ti-ai dat pe vaginul ei, tot exista un risc ridicat de a ramane insarcinata. Exista la farmacie un medicament numit ''Postinor'' sau pilula de a doua zi care se ia la maxim 72 de ore de la contactul sexual. Ai mai mare grija pe viitor.

| Sonjaaa a răspuns:

Si eu ar trebui sa-ti spun unde anume ti-ai dat drumu? i-ai o pastila de a doua zi daca nu esti asa sigur.

| AlexEli a răspuns (pentru Sonjaaa):

Cred ca s-a dus si mama ei de'a doua zii... Plus ca mai e si criza. laughing

| costelpopa94 a răspuns:

Eu cred ca vrei mai mult sa te lauzi laughing

| BonneLess a răspuns (pentru costelpopa94):

Bineinteles. Daca nu i-ai dat si iei drumu nu e nicio problema.

| BonneLess a răspuns (pentru BonneLess):

Ei *