| Catalin_Adrian_Neagu_1989 a întrebat:

Am o intrebare, am fost inselat de iubita mea dupa 8 ANI DE ZILE, si as vrea daca a-ti putea sa imi recomandati un model de tatuaj sau un text pentru a se potrivi acestei intamplari, cel mai bun are funda

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Crezi ca altfel ai uita ca te-a inselat?

| Catalin_Adrian_Neagu_1989 explică (pentru evenso):

Nu dar as vrea sa imi aduca aminte sa nu mai am incredere in nimeni nici macar in cel mai bun prieten, pentru ca el a fost incupatul

| evenso a răspuns (pentru Catalin_Adrian_Neagu_1989):

De ce sa "sufere" altii din cauza unuia/ uneia? daca ai fost mintit / tradat de o persoana nu este corect sa bagi pe toti in aceeasi oala.
Mai mult dupa parerea mea este cel mai rau lucru de a-ti distruge pielea cu orice fel de tatuaj.
Dar este treaba ta, faci ce vrei cu corpul tau.
Numai bine iti doresc!

| Catalin_Adrian_Neagu_1989 explică (pentru evenso):

Nu mai am incredere nici in mine, nici macar in tata, care a fost nevoit"sa ma dea afara din casa"

| gabi1203 a răspuns (pentru Catalin_Adrian_Neagu_1989):

Inteleg ca esti intr-o situatie nasoala, dar in momentul de fata, poate ar trebui sa te gandesti mai bine in privinta tatuajului.Sa nu ma intelegi gresit, nu am nimic impotriva tatuajelor(am si eu), dar ar fi pacat sa regreti decizia care ai luat-o intr-un moment de deceptie.Ar trebui sa astepti putin si, daca chiar vrei sa iti faci, ar trebui sa fie ceva ce semnifica un nou inceput, mai frumos si poate chiar dedicat unei persoane care te merita.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adrew a răspuns:

Un sarpe incolacit in forma cifrei 8, vreau funda

| Dedeutza2012 a răspuns:

Părerea mea e sa îți faci un înger fără aripi dar aripile sa fie undeva mai jos de picioarele îngerului si pe ambele aripi sa fie cifra 8 tăiata iar respectivul înger sa planga cu lacrimi de sange. Funda plizz!