| sebyc98 a întrebat:

As vrea sa imi fac un tatuaj dar nu am nicio idee de model...As vrea sa fie ceva cat de cat original si sa atraga multe priviri...ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Mai bine nu îți faci, doar gândește-te la consecințe:
După o perioadă de timp o să te saturi și vei vrea să scapi de el, dar nu vei putea decât cu ajutorul unei operații costisitoare. Mai vrei?

| sebyc98 explică (pentru LTAA):

Da, mai vreau, eu am intrebat ce tatuaj sa imi fac, nu daca sa imi fac, deci sunt sigur ca vreau asta...pentru ca daca imi fac un tatuaj o sa fie ceva original si facut bine deci nu o sa ma plictisesc de el.

| trixiiie a răspuns:

Păi, ca persoană care a mai făcut tatuaje, îți recomand să iei pixul în mână și o foaie și să te apuci să faci ce îți trece prin minte, ceva ce te reprezintă etc. Mergi la un salon apoi și, pe baza desenului și a explicațiilor tale, va da o formă tatuajului.