| Miley a întrebat:

Am o intrebare cam greu de raspuns.Se apropie ziua indragostitilor.Si nu stiu ce cadou sa ii fac iubitului meu. Tinand cont ca nu putem sa ne intalnim.Doar pe mess.
Aveti o idee ce as putea sa ii fac cadou?
dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Ai putea sa faci o felicitate "virtuala" sau sa-i zici simplu ce simti pentru el sau ceva care lui o sa i se para dragut

7 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Un colaj cu poze puse pe o melodie draga voua.
O poza faina si o scurta declaratie de dragoste.
Cam astea sunt posibilitile, dar cand exista iubire sunt apreciate si acestea.

| crysty08 a răspuns:

Streapteslaughing la weblaughing) glumesc
o declaratie d e dragoste

esti viata meah esti parte din mine nu pot trai fra tine cand m-am apucat sa scriu acest mesaj credeam ca pot spune ce insemni tu pentru mine dar mi-am dat seamam pe parcurs ca nu are destule cuvinte dar scrie in sufletul meu daca vrei cas a citesti
fundita?

declaratia d emia venit pe moment:d

| Adelutza_8961 a răspuns:

Si eu is in aceias situatiesad
e greu cu relatiile la distantacrying
nici eu nu am nici o idee
filmuletz am facut dejabig grin
te iubesc i zic zilnikcrying
nu am nici o idee of´sad

| tzutzy_3632 a răspuns:

Un filmulet cu voi doi.

| PaTriCia_1849 a răspuns:

Eu spun sa-i spui pur si simplu ''Te iubesc!''sau un mesaj frumos... poate apreciaza mai mult asta decat un lucru care il pierde sau nu ii da importanta

| Nameツ a răspuns:

Poti sai faci un filmulet in care sa scrii 101 motive pentru care il iubesti, desigur daca sunt...succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi ce vrea sa auda mai des, ce simti pentru el